باشگاه صنايع دستي راشين

بنام خالق زیبایی ها

باشگاه صنایع دستی راشین (زیر نظر دفتر کار آفرینی دانشگاه هنر اصفهان) با بهره گیری از خلاقیت و توان هنری دانش آموخته گان رشته صنایع دستی و هنر اسلامی در نظر دارد آثار هنری خود را در گرایش های مختلف صنایع دستی و هنر اسلامی(از جمله : منبت سنتی و دست ساخته های چوبی,سفال و مجسمه,طراحی و ساخت کیف های هنری,گل و مرغ و نگارگری,تذهیب و....) برای علاقه مندان وهنر دوستان عرضه دارد.

این باشگاه باکمال افتخار آمادگی خود را برای طراحی واجرای پروژه های متنوع صنایع دستی وهنرهای سنتی اعلام می دارد. 

اساسنامه ی باشگاه صنایع دستی راشین

معرفی رشته های هنری باشگاه

1)منبت روی چوب : در این باشگاه هنری منبت به دو صورت منبت سنتی و منبت مبلمان انجام می شود و انواع سفارشات برای آثار چوبی از جمله قاب آینه, ساعت, عود سوز , جا شمعی... و طرح های شما پذیرفته می شود.

2)سفال و مجسمه: ساخت انواع سفال ها( به روش صفحه ای و فتیله ای) با طراحی مدرن و به صورت کاربردی توسط هنرمندان این باشگاه در کارگاه مجهز سفال انجام می گیرد.

3)کیف های چرمی: گروه هنری راشین افتخار دارد در زمینه کیف های چرمی,طرح های بدیع و تازه ای به هنردوستان عرضه دارد.در این راستا علاوه بر طراحی های هنری, دقت نظر و کیفت بالای آثار مورد ستایش خریداران بوده است.در این زمینه انواع سفارشات, از کیف های مردانه و زنانه پذیرفته می شود و در نهایت ظرافت تقدیم می گردد. 

4) گل و مرغ و نگارگری : خلق تابلو های زیبای گل و مرغ و نگارگری توسط دانش آموختگان هنر اسلامی در این گروه هنری در نهایت ظرافت و زیبایی صورت می گیرد.

تعریف اعضای باشگاه

این باشگاه شامل 4عضو اصلی و عضو های فرعی در زمینه های متفاوت است.

 سوابق باشگاه

این باشگاه مفتخر به برگزاری نمایشگاه های مختلف صنایع دستی داخلی بوده است و از این تجارب برای ارتقای سطح کیفی آثار بهره می گیرد و به امید برگزاری نمایشگاه های بین المللی در پی ثبت برند ونشان ملی می کوشد.

در پایان به استحضار هنردوستان عزیز می رساند که این باشگاه هنری ظرفیت پذیرش انواع سفارشات با توجه به سلیقه و حتی طرح پیشنهادی شما عزیزان را دارد و مسئله زمان و به موقع تحویل دادن آثار از معیار های اصلی این باشگاه است به امید آنکه رضایت شما مخاطبان عزیز فراهم آید.

سرپرست باشگاه : مهدی رستمی امید

آدرس :

اصفهان: خیابان حکیم نظامی. چها راه خاقانی. دانشگاه هنر اصفهان. مرکز کار آفرینی

تلفن تماس : 03116262120  

تماس با سرپرست باشگاه: 09332876259

© تمامی حقوق این سایت متعلق به مرکز کارآفرینی دانشگاه هنر اصفهان است.